Pravidla hry

Není potřeba, abyste teorii o „Sté opici“ skutečně věřili. Po celou dobu hraní této společenské hry se ale tvařte, že to pravda je.


Hra obsahuje texty na zadaná témata. Některé obsažené myšlenky vedou k lepšímu životu na zemi. Některé ne.


Pokud naleznete pro Vás novou myšlenku, o které jste přesvědčeni, že vede k lepšímu životu na zemi, vyhráváte dobrý pocit „Sté opice“. Od tohoto okamžiku bude tato myšlenka k dispozici všem.


Pokud naleznete pro Vás již známou myšlenku, o které jste přesvědčeni, že vede k lepšímu životu na zemi, najděte někoho, pro koho bude nová, a předejte mu ji. Pokud se vám to podaří, vyhráváte dobrý pocit, že jste našli „Stou opici“. Od tohoto okamžiku bude tato myšlenka k dispozici všem.


Pokud naleznete myšlenku, o které jste přesvědčeni, že nevede k lepšímu životu na zemi, napište na zadaný nadpis svůj vlastní text s myšlenkou, která k lepšímu životu vede. Najděte někoho, pro koho bude nová, a předejte mu ji. Pokud se vám to podaří, vyhráváte dobrý pocit, že jste našli „Stou opici“. Od tohoto okamžiku bude Vaše myšlenka k dispozici všem.


U textů se kterými souhlasíte, napište svůj vlastní krátký text na zadaný nadpis obsahující myšlenku vedoucí k lepšímu životu na zemi. Za každý vyhrajete dobrý pocit.


Ke každému textu si nakreslete obrázek. Za každý vyhrajete dobrý pocit.

 

Pokud napíšete sto textů, vyhráváte možnost přidat nové téma. Téma se přidává přes správce hry.

 

Nekomentujte a nerozebírejte cizí vložené texty. Jde o to, jak to máte Vy.

 

Vkládat texty lze jen po registraci a přihlášení.