Téma "Tvořit?"
11.07.2014 23:51
Stvořil jsem něco z ničeho. Hodnocení a názory ostatních jsou nepodstatné. Udělal jsem to, protože jsem chtěl. Se svým dílem jsem spokojený. Své dílo nepotřebuji obhajovat. Bylo stvořeno z čisté touhy po tvoření. Tvoření mne .....
TÉMATA NAMÁTKOU
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
007 Čas
010 Prostor
012 Hmota
019 Astrologie
021 Evoluce
023 Tibet
027 Babylonská věž
032 Bůh je všude, bůh je ve všem
042 Já jsem OK - ty jsi OK
043 Bojovat?
044 Jde lidem radit?
054 Ženy
057 Cti otce svého i matku svou
058 Mít děti?
061 Homosexualita
065 Charita
082 Sodoma a Gomora
086 Falešný Mesiáš
097 Stát
098 Koncepce